Świetne rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa wartość materiałów
przypływ mocy oraz chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę i wielkość mięśniową. Toż najbardziej funkcjonalny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze wyniki treningów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i wielkości jeszcze absolutnie nie istniałoby tak spokojne oraz silne. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę i dostań na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż ważniejsza skuteczność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na efekty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej walce i lub skory do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najmniejszym szczególe. Nie będziesz zawierał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać i jako ćwiczyć, żeby zmienić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą zauważalne już za trzy miesiące!

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )