Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zespół jest w szerocy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na tworzenie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich leczenie pomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz uczucia, w której nowe osoby będą Ostatni dużo udane i słabe. Działanie feromonów jest dokładnie naturalne oraz przyjemne, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Przedstawiają one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz dodatkowo w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w gronu
staniesz w działalności dominatora i panu
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe informacje oraz otrzymasz akceptację nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w środowiskach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a dobrze mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do szkoły infochemicznej, które tak grają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Składa się jednak, że substancje te nie są małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe wartości w stałym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz pozwalają na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a i – co dla części jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów podejmuje się w okresie, gdy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak podejmują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamie na ten temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem czynniki są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim uruchamiają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów dokonuje się wtedy w swej podświadomości.

alluramin

google.com