Follixin – niewątpliwy gigant wśród środków na włosy! Przetestuj juz teraz!

Łysienie jest kłopotem wielu mężczyzn, nie lecz w dalszym wieku. Czasami problem z grupą włosów pojawia się i u pań i nigdy nie są to szczególne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla gości, lecz nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego używać także osoby. Jego skład został tak dobrany, że oddziałuje na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie zabiera się nie dopiero na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, ale i bardzo poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne wchodzące w postaci głowy zatrzymują się coraz mniej skuteczne, przez co organizm nie radzi sobie z odpowiednim odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawie jest najpierw zmniejszanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niewielkim czasie zamienia się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem robi zaś w tło traconych włosów nowe włosy stoją w wiele mniejszym zakresie. Owłosienie głowy staje się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na boku pozostajemy bez włosów również nie ma już powrotu do stanu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o naturalne ekstrakty roślinne oraz kompleks witamin, wpływających dobrze na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i dużo w jego trakcie. Spożycie znacznej liczbie płynów zaraz po połknięciu tabletki jest niezwykle pozytywne.

W normalnej kuracji należy stosować dwie kapsułki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji a przy śniadaniu. Doskonałe efekty kuracji można dostrzec po jakiś 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej kapsułki. Dawanie większych dawce specyfiku nie istnieje w stanie powiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

GojiBerry500

flexin 500